Ara
Close this search box.

Koçluk ve Liderlik

Bu haftaki Koçluk Yolculuğu podcast serimizde Business Coaching Akademi mezunu, Profesyonel Koç Aysun Şenocak, yine Akademi mezunu Rabobank CFO’su Sami Yücel’i konuk ediyor. Sami Yücel’in koçluk yolculuğu nasıl başladı, üst düzey yönetici ve lider olarak çalışma hayatında koçluğu nasıl kullanıyor, kendisi ve çalışanlarının farkındalıklarını artırma ile beraber kendilerini geliştirme ve öğrenme yolculuklarına nasıl katkıda bulunuyor, takım olarak kendi alanlarında ve banka içerisinde neleri başarıyorlar konuları üzerine keyifli ve samimi bir sohbet sizleri bekliyor.

Sizler de çalışan, yönetici ve de lider olarak koçluk alanlarından ve araçlarından nasıl faydalanabilirsiniz, kendinizi ve ekibinizi gelişim sürecinizde bir adım öteye nasıl taşıyabilirsiniz merak ediyorsanız, bu dopdolu podcast bölümünü mutlaka dinlemenizi öneririz.

Benzer yazılar

Bir Avukatın Koçluk Yolculuğu

Koçluk Yolculuğu Podcast serisi 20. Bölüm’de konuğumuz BuCo Akademi mezunu Profesyonel Koç, Avukat Duygu Çetinbaş Söner. Bu bölümde, avukatlık mesleğinde koçluğun nasıl pozitif etkiler yaratabileceğini

Devamı >

Detaylı Bilgi

Detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurun.