Ara
Close this search box.

52 Liderlik Hazinesi Dijital Öğrenme

Eğitim Detayları

İş hayatında yöneticilerden iki temel alanda sonuç bekleniyor; İşe Yönelik Sonuçlar ve İnsana Yönelik Sonuçlar. Global çözüm ortağımız Stewart Leadership’in Lead Now! seri kitaplarından olan 52 Liderlik Hazinesi; insana yönelik sonuç almak için nelere ihtiyacımız olduğu konusunda pratik fikirler veriyor. BuCo Akademi olarak “52 Liderlik Hazinesi” kitabını şirketlerin online platformlarına uygun şekilde e-learning haline getirdik. Tamamen animasyonlu ve kişisel gelişim uygulamalarına da yer veren bir çalışmadır. BuCo Akademi, Stewart Leadership ve LfD Learning Technologies iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz “52 Liderlik Hazinesi” yeni dijital öğrenme paketi liderler ve yöneticiler için hayati önem taşıyan liderlik ipuçlarıyla dolu bir rehber olarak sunulmakta.

Kayıt

İş Hayatında Yüksek Performans İçin Koçluk Programı Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor! Programa kayıt olmak aşağıdaki buton üzerinden bize email gönderebilir ve kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitimin Amacı​

Genç yetenekler fikirlerini paylaşabilecekleri, katma değerlerinin fark edildiği, geri bildirime açık, güvene dayalı, bir koç ya da mentor gibi yol gösterecek, mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak bir yönetici ve çalışma ortamı beklentisi içindeler. İşte tam da bu amaçla bu program, John Parker Stewart’ın “52 Liderlik Hazinesi” kitabını, her seviyedeki liderler ve yöneticiler için hayati önem taşıyan liderlik ipuçlarıyla dolu bir rehber halinde kurumlar için online platformda sunuyor.

Katılımcı Deneyimleri

Detaylı Bilgi için almak için formu doldurun!

Detaylı Bilgi

Detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurun.