Ara
Close this search box.

Katılımcı Deneyimleri

Programın eğitmenleri, bu konuda çok donanımlı, iletişime açık ve insan odaklıydı. Sadece literatür bilgisi vermediler, tecrübelerini de gizlilik prensipleri doğrultusunda paylaştılar. Program boyunca tüm derslere koşa koşa geldim, hiç sıkılmadım, keyifle öğrendim ve geliştiğimi hissettim. Tüm eğitmenleri ve eğitim katılımcılarını tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum. Koçluk mesleğinde her zaman danışacağım kaynaklarım olacaklar.
Didem Oral
Human Resources
Bu programa başlarken hedefim hem kendimi tanımak hem de birlikte çalıştığımı kişilere ya da çevremdeki insanlara belli bir yapı içerisinde ve doğru araçları kullanarak yolculuklarında nasıl eşlik edebileceğimi öğrenmekti. Güçlü sorular sorarak nasıl farkındalığın arttırılabileceğine bizzat şahit oldum. BuCo Akademi ve eğitmenlerimiz sayesinde bu yolda ilk ve önemli adımı attığımı düşünüyorum. Bu nedenle programı kesinlikle tavsiye ederim.
Ilgı Duran
Human Resources Assistant Manager
BuCo'dan aldığım eğitim içerik olarak beklentilerimi karşıladı. Eğitmenlerin konuya hakimiyeti, öğretme becerileri ve yaklaşımları anlamında ise beklentilerimi fazlasıyla aştı. Bu eğitim, kurulan samimi ilişkiler ve deneyim paylaşımları sayesinde hiç bitmesin dediğim bir eğitim sürecine dönüştü. Bu anlamda gerçekten koçluk eğitimini bu işi severek yapan ve bu işin daha iyi yerlere gelmesi isteyen eğitmenlerden, koçlardan almak istiyorsanız BuCo Akademi’yi öneriyorum.
Olcay Erdoğan
Employee Experience & Customer Experience
Programa katılırken kesinlikle şimdiki düşünceye sahip değildim, kesinlikle herkes tavsiye edeceğim, değerli bilgiler ve insanlar tanıdım. Yapabildiğimi görmek bana büyük bir motivasyon sağladı, İlave olarak Bozkurt Hoca gerçekten bir duayen ve onu tanımış olmak benim için büyük bir onur.
Ebru Isın
Head Of Human Resources & Training Division
80 saat, 8 hafta sonu nasıl geçti, biz hangi ara bu kadar bağlandık hiç anlamadım. BuCo Akademi, Uğur Hoca ve Tuna'nın pozitifliği, canım Sude'nin süper enerjisi ve zarif desteği, Beyza ve Bozkurt hocanın deneyimleriyle su gibi akan dersler. Gurularımız canımız hocalarımızı çok özleyeceğim. İçeriği dolu dolu, inanılmaz pratikler olan, iş yaşamına nokta atışı örnekler ile dolu müthiş bir yolculuktu. Güzel dostluklar da üstüne bonus oldu. Hiç kopmayacağımız şahane bir ekip olduk, buna gönülden inanıyorum. Tüm sevdiklerime, arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Çok teşekkürler BuCo Akademi.
Birsen Arslanyürek
CFO
8 hafta boyunca her cumartesi pazar sabah erkenden kalkmak gözümde büyümüştü ancak koşa koşa gelip katıldığımı söylemeliyim. Çok kıymetli ve dolu dolu saatler geçirdim. Harika dostlar kazandım. Çabuk bitti keşke daha uzun sürseydi. 🙂
Özgür Çertuğ
General Manager
Kendime, aileme ve yakın çevreme pozitif katkı sağlaması için bu eğitim programına katılmıştım. Eğitimin sonuna geldiğimizde yeni bir meslek sahibi olarak beklentimin çok üzerinde bir başlangıçla ayrılıyorum. Bozkurt hoca ve Beyza hoca gibi duayenlerden bu eğitimi aldığım için de kendimi şanslı hissetmenin yanında, koçluk mesleğine ayrıcalıklı bir giriş yaptığım hissindeyim. Hayatımızı seçimlerimiz şekillendirir. BuCo ile bu yolculuğa başlamak benim en doğru seçimlerindendir diyebiliyorum.
Ece Okan
Kurum içi Eğitmen / Bankacı
İş Hayatında Yüksek Performans için Koçluk Programı dendiği zaman yüzümde tatlı bir gülümseme belirir ve hemen pozitif duygularım ve düşüncelerim dile gelmeye başlar. Her şeyden önemlisi eğlenerek öğrenmek ve öğrenmeyi keyifli hale getirmek çok kıymetli. Tüm BuCo ailesi eğitim boyunca ailemizden biri olarak yanımızdaydı. Sanki yıllardır tanışıyor gibiydik. Bu süreci sadece tek kelime ile özetlemek istiyorum. " İYİ Kİ" diyorum.
Selvi Dereli
Profesyonel Eğitmen
Bu program ile başta kendime olmakla birlikte kişilere ve olaylara bakış açım değişti. Hem iç motivasyonumu sağlamaya başladım hem de insan odaklı olmanın önemini anladım. Bu yolculuğa Beyza ve Tuna ile başladığım için çok mutluyum. Bana sağladıkları kazanımlar için hem kendilerine hem de BuCo Akademiye, bu süreçte bizi her anlamda destekleyen Sude’ye de çok teşekkür ederim. Kendinizi keşfetmek, hem özel hem de iş hayatınızdaki her şeyin tadına vararak ve tutku ile yapmak isterseniz bu programa katılmanızı öneririm. Bu program sonrasında asıl önemli olanın insan odaklılık olduğunu, yaşamı anda kalarak ve fark ederek yaşamının çok keyifli olduğunu keşfedeceksiniz.
Sinem Ünver Tuğcu
Senior Sales and Marketing Specialist
Son derece keyifli bir yolculuk oldu. Gerek hocalarımız gerek Sude hn'ın sıcak ve içten yaklaşımları eğitimin başarılı geçmesinde ana faktördü. Son derece faydalı, kişiyi geliştiren, performansını ve farkındalığını yükselten bir programEn önemli öğrenme "koçluk duruşu" olarak özetlenebilir. Gerek ilerde profesyonel hayatımda bir iş olarak gerekse özelde bana kattıkları çok çok fazla.
Nuran Erlevent
Sales Director
Koçluk programı en başta kendi içime yaptığım ve kendimi keşfetmemi sağlayan bir yolculuk oldu. An'da kalmanın önemi, etki alanlarım, güçlü yönlerim, etkin dinleme ve "Ben Kimim?" gibi alanlarda netleşmemi sağladı. Bu uzun bir yolculuk. Yolda kalmaya devam edeceğim.
Meltem Çetin
Human Resources
Program her yönüyle ufuk açıcı, zorlayıcı ve oldukça keyifliydi. Programın en güzel tarafı, bolca Koçluk uygulamasına fırsat vermesiydi. Grup içinde pek çok koçluk, danışan ve gözlemci deneyimi yaşadık, katılımcılarla birlikte büyüdük. Koçluğu bir kariyer yolu olarak gören, Koçluk bakış açısına sahip bir lider olmayı hedefleyen ve ayakları yere sağlam basarak ilk adımı atmak isteyen herkese BuCo Akademi’nin programını içtenlikle tavsiye ederim.
Cansu Karatay
Senior Project Manager
Programının ilk gününden son gününe kadar, ekip olarak profesyonel bir Koç olabilmemiz için, eğitimimizin en verimli ve etkili şekilde geçmesini sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda bize bu süreci geleceğe yönelik en iyi şekilde yürütebilmemiz için yetkinlik ve vizyon kazandırdılar. Koçluk seanslarım sırasında, zorlayıcı ve değişen durumlar karşısında en uygun teknikleri uygulamayı öğrendim. Uğur Bey ve Tuna Bey’in bilgi, deneyim, teknik ve stratejilerini paylaşma konusundaki istekliliği ve açıklığı, hem koçluk becerilerimi geliştirmemi sağladı, hem de profesyonel gelişimimi olumlu olarak etkiledi.
Tolga Temtek
Human Resources Manager
Bireysel olarak katıldığım "Koçluk" sürecini titiz ve içten hazırlıklarınız ile çok keyifli ve öğretici hale getirdiğinizi ve katılımcı olarak birçok yeni şey öğrendiğimi söylemek isterim. Hem Koçluk kavramını hem de genel olarak iş hayatındaki yönetim , davranış ve Liderlik tarzlarının birlikte harmanlandığı katılımcısı bol ve enerjisi yüksek 8 günü birlikte geçirmekten mutluluk duydum. Konuştuğumuz konuları iş ve özel hayatımda uygulamaya ve Koç olarak hayatın tadını çıkarmaya devam edeceğim.
Ersan Geyik
Director of Talent Management
BuCo Akademi ile tanışmam benim için çok önemli bir dönüm noktası oldu. Bilgi, uygulama, paylaşım dolu 8 gün geçirdik. Hiç sıkılmadığım, hiç çekinmediğim, zamanın nasıl aktığını anlamadığım ve son kapanışta bile 'ah keşke bitmeseydi' dediğim bir eğitimdi. Ve bugünden sonra, içimde kıpır kıpır eden bir heyecanla, sırtımda ihtiyacım olan her şeyi koyduğum sırt çantamla kendimi uzun bir yolun başında görüyorum..
Simge Erkoçak
Senior Talent & Culture Manager
Sevgili BuCo Akademi ailesi, Eğitim süresince göstermiş olduğunuz ilgili yaklaşımlarınız için sizlere teşekkürlerimi sunmak isterim. Uzun süren eğitim günlerimizde hep bizi anda tutan interaktif eğitim sisteminizin benim adıma çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Değerli bilgilerinizi aktardığınız ve ilk andan itibaren bizlere sağlamış olduğunuz katma değer hayatımıza Koçluk bakış açısı ile bakmamızı sağlayacaktır.
Gökhan Erdoğan
National Operations Manager
Eğitim sürecini bir tren yolculuğuna benzetirsem, enfes manzaralar eşliğinde aynı kompartımanda yer aldığım Koç adayı arkadaşlarım ve eğitmenlerim ile keyifli, öğretici ve ufuk açıcı bir yolculuk yaptım. Şimdi son durakta inip yeni bir yolculuğa başlama zamanı. Bu yolculuklar için bana ilham veren BuCo Akademi ailesine sonsuz teşekkürler.
Sami Yücel
Deputy General Manager
Öğrenmeye açık olmak, öğrendiklerini hayata geçirmek için istekli olmak ve her şeyden önemlisi farkındalığım daha yüksek olarak yaşamak için katıldığım bu eğitimde çok şey öğrendim, önceden öğrendiklerimin üzerine de çok şey koydum. Hayatın bana getireceklerinden ziyade, hayata benim ne katabileceğim üzerine odaklanmanın yollarını öğrendim. Çevreme, insanlara ve hatta topluma katabileceklerimi düşünmek beni heyecanlandırdı. Eğitim boyunca bize sağladıkları katkı ve oluşturdukları eğitim platformu bunlar sayesinde hiç bitmeyen enerji, sinerji ve süreklilik için BuCo Akademi’ye, değerli eğitmenlerimize ve bu yolculukta bana destek olan tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Fatih Durgun
Country Manager
Bu program sayesinde koçluğun ne olduğunu, kendime, çevreme, danışanlara ve topluma nasıl katkı sağlayabileceğimi öğrendim. Tüm hocalarımızın çok iyi bilgi düzeyi, tecrübeleri ve çeşitli interaktif çalışmaları doğrultusunda oldukça verimli ve yararlı bir eğitim süreci yaşadım. Çok farklı konularda farkındalığım oluştu. Bundan sonraki koçluk hayatımda kendimi yeni bir meslek sahibi ve her zaman öğrenmeye açık, hevesli bir koç olarak görebiliyorum. Bu topluluğun bir parçası olduğum için BuCo Akademi'ye teşekkür ederim.
Aysun Şenocak
Telecommunications Professional
Koçluk, başladığı andan itibaren beni içine çeken bir bilgi kütüphanesi gibiydi. Sessizliğin gücüyle dinlendiren, her dakikasında yeni bir farkındalık ile merak uyandıran, heyecanı hissettiren, sadece anda kalmak ve dinlemenin ne denli güçlü etki yarattığını gösteren bir yolculuk oldu benim için. Bu yolda keşfedilecek daha neler var neler. Sizlerin de bu yola adım atmanızı tüm kalbimle tavsiye eder ve çok kıymetli eğitmen koçlarıma minneti borç bilirim.
Leyla Çavuker
Sales Manager
2 ay süren bu eğitim serüveninin sonu aslında benim için yeni bir hayatın başlangıcı oldu. BuCo Akademi'ye bu eğitim sürecinde sağlamış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ederim. Koçluğu hem bir meslek olarak hem de hayatımın her alanında kullanmanın faydalarını bana öğreten BuCo Akademi'ye saygılarımı sunuyorum.
Ş. Gökhan Bayar
Key Account Manager
Kişisel farkındalık ile sürece olan inanç çok etkiliydi. Bu sayede koçlaşma yolculuğumda ileri gidecek motivasyonu kendime verdim. Program kişisel farkındalık açısından profesyonelleri geliştiren ve onlara yeni bir yetenek kazandıran bilgi yoğun bir program.
Emre Uçan
COO
Ortadaki konu değil kişiye odaklanmak, kişinin içindeki bilgi deneyim ve tecrübeyi açığa çıkarmak. İyi sorular ile bunu yapan koç kişinin sorunu ne ise çözmesine yardımcı olacağı gibi kişinin kendisini de iyi hissetmesine neden olmakta. Fark edip fark yaratmak isteyen kişilere tavsiye ederim.
Tarık Sönmez
Founder of Marketing Partners
Ortadaki konu değil kişiye odaklanmak, kişinin içindeki bilgi deneyim ve tecrübeyi açığa çıkarmak. İyi sorular ile bunu yapan koç kişinin sorunu ne ise çözmesine yardımcı olacağı gibi kişinin kendisini de iyi hissetmesine neden olmakta. Fark edip fark yaratmak isteyen kişilere tavsiye ederim.
Tarık Sönmez
Founder of Marketing Partners
Bütünü ile ele alınmış, kısa sürede %100 dönüşüm sağlayan bir eğitimdi. Başladığım ile bitirdiğim yer kesinlikle aynı değil. Koçluğu bir meslek olarak yapabileceğim konusunda ilham olundu. İnsana dair herşeyi çok kompakt bir şekilde aldım. Koçluk mesleğinde bu kadar kısa sürede kendime güvenimi artırarak arkamda her zaman Buco'nun olacağını hissettim. Dolu dolu, keyifli bir programdı. Kendi gerçekliğinde olan, egolarından arınmış harika eğitmenlerle bir dönüşüm hikayem oldu.
Senem Susuzlu
CHRO - HR Consulting/ Organizational Transformation

Detaylı Bilgi

Detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurun.