Ara
Close this search box.

Eğitim ve Koçluğun Buluşması: Bir Profesyonel Eğitmenin Koçluk Yolculuğu

BuCo Akademi Podcast serisinin 18. bölümünde, BuCo Akademi Kurumsal İletişim Yöneticisi, Profesyonel Koç Sude Aydemir, 12 Yıllık bir Profesyonel Eğitmen, Mentör, BuCo Akademi Mezunu Profesyonel Koç Selvi Binici Dereli’yi ağırlıyor.

Selvi’nin  profesyonel eğitmenlik kariyerinin koçlukla nasıl harmanlandığını,  eğitimlerini tasarlarken koçluk bakış açısını ve yaklaşımlarını nasıl kullandığını ve kariyerine koçluğun dahil olmasıyla nelerin değiştiğini, nasıl geliştiğini aktardığı bu bölümde eğitim ve koçluk alanlarını birleştirerek elde edilebilen birikimi ve kazanımları, koçluğun eğitim dünyasındaki dönüştürücü etkilerini deneyimli bir bakış açısından dinliyoruz.

Sizlerde profesyonel ve kurumsal eğitim dünyasında koçluğun kazanımlarını merak ediyorsanız bu bölümü dinlemeye davetlisiniz.

Keyifli Dinlemeler!

Benzer yazılar

Bir Avukatın Koçluk Yolculuğu

Koçluk Yolculuğu Podcast serisi 20. Bölüm’de konuğumuz BuCo Akademi mezunu Profesyonel Koç, Avukat Duygu Çetinbaş Söner. Bu bölümde, avukatlık mesleğinde koçluğun nasıl pozitif etkiler yaratabileceğini

Devamı >

Satışta Koçluk Perspektifi

Koçluk Yolculuğu podcast serisi yeni bölümde, Business Coaching Akademi Kurumsal İletişim Yöneticisi ve Profesyonel Koç Sude Aydemir, 16 yıllık bir Satış Uzmanı, EX Danışmanı, BuCo

Devamı >

Detaylı Bilgi

Detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurun.