Ara
Close this search box.

Koçluk ve Değişime Liderlik

Koçluk Yolculuğu podcast serimizin on birinci bölümünde; Business Coaching Akademi Kurumsal İletişim Yöneticisi, Profesyonel Koç Sude Aydemir; BtcTurk İnsan Kaynakları Müdürü, akademi mezunu Profesyonel Koç Meltem Tuncer’i konuk ediyor.

Öncesinde BtcTurk’ün eğitim ve gelişim programlarına Lead Now Liderlik Geliştirme Programı’nın dahil edilmesi ile kurum içerisinde başlayan bir koçluk yolculuğu, sonrasında Meltem Tuncer’in Profesyonel Koç olma yolculuğuna nasıl dönüşüyor, değişim, dönüşüm ve deneyimler ile dolu keyifli bir sohbet dinliyoruz.

Oldukça dinamik ve hızlı değişen bir sektörde yer alan bir kuruluşta; genç yeteneklerin yönetici olma yolundaki liderlik dönüşümlerine öncelik veren bir şirket olarak yakın zamanda deneyimledikleri re-organizasyon sürecinde liderlik gelişim programı ve koçluğun ne gibi etkileri oldu, neleri deneyimlediler bizlerle paylaşıyor. Siz de bu süreç içerisinde koç olmanın kazandırdıklarını merak ediyorsanız sizi bu bölümü dinlemeye davet ediyoruz.

Keyifli dinlemeler

Benzer yazılar

Bir Avukatın Koçluk Yolculuğu

Koçluk Yolculuğu Podcast serisi 20. Bölüm’de konuğumuz BuCo Akademi mezunu Profesyonel Koç, Avukat Duygu Çetinbaş Söner. Bu bölümde, avukatlık mesleğinde koçluğun nasıl pozitif etkiler yaratabileceğini

Devamı >

Detaylı Bilgi

Detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurun.